Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
31 dB
Isıtma Güç Tüketimi:
1.611 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
250 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1270 kWh

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Arçelik 18570 HP 18000 BTU/h Ev Tipi Klima Siyah

Satıcı: Emre Pazarlama

60.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 60579.00
Arçelik 18570 HP A++ 18000 BTU Inverter Salon Tipi Split Klima Enerji Verimliliği ile

Satıcı: Emre.Pazarlama

63.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 63399.00
Arçelik 18570 HP 18000 Btu/h Ev Tipi Klima Siyah

Satıcı: RecepÇelikbaş

65.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 65100.00
Arçelik 18570 Hp A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ErhanGülener

65.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 65519.10
ARÇELİK 18570 HP Split Klima

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

65.521,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 65521.80
Arçelik 18570 HP 18000 Btu/h Ev Tipi Klima Siyah

Satıcı: alatasdtm

65.563,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 65563.98
Arçelik 18570 HP Split Klima

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

66.498,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 66498.90
Arçelik 18570 Hp A++ 18000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: Altın Mobilya AS

66.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 66599.10
Arçelik 18570 HP Split Klima

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

66.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 66804.00
Arçelik 18570 HP A++ 18000 BTU Inverter Salon Tipi Split Klima Enerji Verimliliği ile

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

66.894,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 66894.90

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
31 dB
1.611 kW
250 kWh
1270 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.000 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 250 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.790 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.611 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1270 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 31 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 13 kg
• Genişlik 998 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36.5 kg
• Dış Ünite Genişlik 770 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 288 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Arçelik 18570 HP Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.