Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
32 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.9 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.025 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
280 kWh

Arçelik 21325 T Duvar Tipi Klima Fiyatları

Arçelik 21325 T A++ 21000 Btu Inverter Split Duvar Tipi Klima Enerji Verimliliği ile Soğutma

Satıcı: ÖZBALCI | 5 yorum

44.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 44175.00
Arçelik 21325 T A++ 21.000 Btu Inverter Klima

Satıcı: GaziogluDTM

48.137,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 48137.90
Arçelik 21325 T A++ 21000 Btu Inverter Split Duvar Tipi Klima Enerji Verimliliği ile Soğutma

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 5 yorum

48.266,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 48266.07
Arçelik 21325 T A++ 21000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Emre Pazarlama

48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 48499.00
Arçelik 21325 T A++ 21.000 Btu Inverter Klima

Satıcı: cennetmuameryesilort

50.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 50220.00
Arçelik 21325 T A++ 21000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ErhanGülener

50.416,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 50416.72
Arçelik 21325 T 21000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

53.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 53010.00
Arçelik Ekolojik 21325 T A++ 21000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Uyumlu

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

54.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 54870.00
Arçelik Ekolojik 21325 T A++ 21000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Uyumlu

Satıcı: GÖZDE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

55.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 55590.00
Arçelik 21325 T 21000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Altın Mobilya

55.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 55859.07

Arçelik 21325 T Duvar Tipi Klima Fiyat Geçmişi

Arçelik 21325 T Duvar Tipi Klima Temel Özellikleri

A++
A+
32 dB
1.9 kW
2.025 kW
280 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1264 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Arçelik 21325 T Duvar Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 21.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.9 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 280 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.590 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.025 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1264 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 32 dB
• İç Ünite Ses Gücü 65 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 998 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 210 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 60 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 70 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 41 kg
• Dış Ünite Genişlik 870 mm
• Dış Ünite Yükseklik 650 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Arçelik 21325 T Duvar Tipi Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.