Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
35 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
3.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.7 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
198 kWh

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Baymak Elegant Eco 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Doruks İstanbul

30.419,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 30419.10
Baymak Elegant Eco 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Erem Isıtma Soğutma | 284 yorum

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 31620.00
Baymak Elegant Eco 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Doruks | 284 yorum

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 31999.00
Baymak Elegant Eco 12 A 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Anında Kurulum

Satıcı: CarrefourSA

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 31999.00
Baymak Elegant Eco 12 A 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Anında Kurulum

Satıcı: Doruks

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 32499.00
Baymak Elegant Eco 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: mediamarkt

33.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 33599.04
Baymak Elegant Eco 12 A++ (Md) 12000 BTU/h Klima 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 34999.00
Baymak Elegant Eco 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: MEDIAMARKT

35.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 35000.00
Baymak Elegant Eco 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: CarrefourSA

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 37999.00
Baymak Elegant Eco 12 A++ (MD) Duvar Tipi Klima 40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 40999.00

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Baymak Elegant Eco 12 12.000 BTU Duvar Tipi Klima 12.000 BTU 30.419,10 TL
Baymak Elegant Eco 18 18.000 BTU Duvar Tipi Klima 18.000 BTU 48.399,00 TL

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
35 dB
3.5 kW
2.7 kW
198 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
938 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.600 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 3.5 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 198 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.2

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.942 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.7 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 938 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 35 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 54 dB
• İç Ünite Ses Gücü 53 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.5 kg
• Genişlik 750 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 200 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 18.5 kg
• Dış Ünite Genişlik 649 mm
• Dış Ünite Yükseklik 450 mm
• Dış Ünite Derinlik 232 mm

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Baymak Elegant Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.