Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
29 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
3.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.7 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
175 kWh

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

BAYMAK ELEGANT SOFT 12 A++ (MD)-Klima 30.403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 30403.00
Baymak Elegant Soft 12000 Btu Klima

Satıcı: RAMSA DTM

31.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 31500.00
Baymak Elegant Soft 12 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: İnovasya Mühendislik

31.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 31850.00
Baymak Elegant Soft 12 A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: Climatechtr

31.949,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 31949.10
Baymak Elegant Soft A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: gulec

32.030,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 32030.18
Baymak Elegant Soft A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: bursakombiklima

33.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 33124.00
BAYMAK ELEGANT SOFT 12 A++ (MD) - 12000

Satıcı: ProDepom | 380 yorum

33.138,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 33138.69
Baymak ELEGANT SOFT 12 A++ (MD)

Satıcı: BİÇER YAPI TESİSAT DOĞALGAZ

33.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 33900.00
Baymak ELEGANT SOFT 12 A++ (MD)

Satıcı: Adal mühendislik

34.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 34000.00
Baymak Elegant Soft 12 A++ 12.000 BTU Klima Beyaz

Satıcı: Teknosa

34.299,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 34299.02
Baymak (Montaj Dahil) Elegant Soft 12.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

34.558,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 34558.08
BAYMAK ELEGANT SOFT 12 A++ (MD) - 12000

Satıcı: yoğuşmalıkombiler | 380 yorum

34.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 34596.00
Baymak Elegant Soft 12 A++ 12.000 BTU Klima Beyaz

Satıcı: RAMSA D.T.M.

34.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 34780.00
Baymak Elegant Soft 12 A++ 12.000 BTU Klima Beyaz 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 34999.00

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
29 dB
3.5 kW
2.7 kW
175 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
922 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 3.5 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 175 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 12.965 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.7 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 922 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 29 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 53 dB
• İç Ünite Ses Gücü 53 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8 kg
• Genişlik 768 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 201 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23 kg
• Dış Ünite Genişlik 708 mm
• Dış Ünite Yükseklik 530 mm
• Dış Ünite Derinlik 258 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Baymak Elegant Soft 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.