Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
250 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1270 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima (18.000) Fiyatları

Beko 51860 Hp Aktif Hijyen Plus Prosmart Inverter Klima Split Klima

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

64.699,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 64699.70
A++ 51860 Hp 18000 Btu Aktif Hijyen Plus Prosmart Inverter Klima Split Klima

Satıcı: Onlinebeko

64.915,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 64915.38
Beko 51860 HP Aktif Hijyen Plus Prosmart 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: altunbasbeyazesya

66.856,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 66856.37
Beko 51860 Hp Aktif Hijyen Plus Prosmart A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İnci Beyaz Eşya Dayanıklı Tüketim

69.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 69300.00
Beko Aktif Hijyen Smart 51860 Hp 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İnci Beyaz Eşya

70.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 70840.00
Beko 51860 HP Aktif Hijyen Plus Prosmart A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 7 yorum

70.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 70999.00
Beko Aktif Hijyen Smart 51860 Hp 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: onlinebeko

71.042,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 71042.83
Beko 51860 HP Aktif Hijyen Plus Prosmart 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: bayraktarelektrikli

71.299,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 71299.38
A++ 51860 Hp 18000 Btu Aktif Hijyen Plus Prosmart Inverter Klima Split Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 71999.00
Beko Aktif Hijyen Smart 51860 HP A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 2 yorum

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 73999.00

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima (18.000) Fiyat Geçmişi

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima (18.000) Temel Özellikleri

A++
A+
250 kWh
1270 kWh
Kapasite Sınıfı:

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima (18.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.000 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 250 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.790 BTU
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1270 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• Genişlik 998 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Genişlik 770 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 288 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Beko Aktif Hijyen Plus Prosmart 51860 HP Duvar Tipi Klima (18.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.