Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
Klima Teknolojisi:
Kapasite Sınıfı:

Beko Ekolojik 32125 T Duvar Tipi Klima Fiyatları

Beko 32125 T Split Klima

Satıcı: EREN TİCARET ANTALYA

46.638,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 46638.57
Beko 32125 T Split Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

46.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 46975.00
Beko ekolojik 32125 T 21000 BTU A++ Klima(TROPİK)

Satıcı: ÖZGÜR BEKO

48.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 48598.00
Beko ekolojik 32125 T 21000 BTU A++ Klima(TROPİK)

Satıcı: EREN TİCARET -ANTALYA

48.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 48699.00
Beko 32125 T Split Klima

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

49.621,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 49621.70
Beko Ekolojik 32125 T A++ 21000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Onlinebeko

49.787,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 49787.12
Beko Ekolojik 32125 T A++ 21000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

51.902,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 51902.10
Beko Ekolojik 32125 T A++ 21000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 53999.00
ekolojik 32125 T 21000 BTU A++ Klima(TROPİK)

Satıcı: onlinebeko

54.486,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 54486.59
32125 T 57.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 57892.00
Beko 32125 T Split Klima

Satıcı: BAHAR HOME AVM

69.180,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 69180.99

Beko Ekolojik 32125 T Duvar Tipi Klima Fiyat Geçmişi

Beko Ekolojik 32125 T Duvar Tipi Klima Temel Özellikleri

A++

Beko Ekolojik 32125 T Duvar Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

ISITMA

İÇ ÜNİTE

• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -10°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Beko Ekolojik 32125 T Duvar Tipi Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.