Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
132 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
854 kWh
Klima Teknolojisi:
Kapasite Sınıfı:

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyatları

Bosch Climate 3000i A 9000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Climate 3000i 9000

Satıcı: Denkel

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 28499.00
Bosch Climate 3000İ A 9000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Climate 3000İ 9000

Satıcı: Denkel

28.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28979.10
Bosch Climate 3000i 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: Denkel

29.573,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 29573.07
Bosch Climate 3000i A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: Denkel

29.734,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 29734.05
Bosch Climate 3000I 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Egeli

32.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 32399.10
Bosch Climate 3000i 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: InnTurkey

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 32549.07
Bosch Climate 3000I A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Lions Club

32.929,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 32929.11
Climate 3000i A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 33009
Bosch Climate 3000I 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Soil Corner

33.003,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 33013
Bosch Climate 3000i A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: Lions Club

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 33249.05
Bosch Climate 3000I A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Nar | 47 yorum

33.420,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 33420.91
Bosch Climate 3000i A 9000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Climate 3000i 9000

Satıcı: Bosch Home Comfort

34.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 34219.00

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyat Geçmişi

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Temel Özellikleri

A++
A+
132 kWh
854 kWh

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.871 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 132 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.4

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.895 BTU
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 854 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• Genişlik 728 mm
• Yükseklik 292 mm
• Derinlik 200 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bosch Climate 3000i 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.