Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
31 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.62 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
282 kWh

Daikin Sensira 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Daikın Sensira FTXF50D 18000BTU/H Inverter Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: BAKSERLTD

69.419,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 69419.11
Daikin Sensira FTXF50D 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: yamanbeyazesya

70.679,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 70679.07
Daikin Sensira A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: keskinshop

71.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 71145.00
Daikin Sensira FTXF50D 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: OMGROUP

75.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 75330.00
Daikin Sensira Wifi 2025 Model A 18000 Btu Inverter Klima R32 Wifi

Satıcı: TS TESİSAT

75.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 75650.00
Daikin Sensira FTXF50D A++ 18000 Btu Wi-Fi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: Türkeri Halı | 22 yorum

79.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 79050.00
Daikin Sensira 18000 Btu/H İnverter Duvar Tipi Klima (Ftxf50e/E - Rxf50e/E)

Satıcı: BanyoVit

80.757,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 80757.00
Daikin Sensira 18000 Btu/H Ftxf50d Inverter Klima R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

81.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 81391.00
Daikin Sensira 18000 BTU/h FTXF50D Inverter Klima R32

Satıcı: modatrend34

85.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 85499.05
Daikin Sensira 18000 Btu/h İnverter Duvar Tipi Klima (FTXF50E/E - RXF50E/E)

Satıcı: Banyovit

89.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 89730.00

Daikin Sensira 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
31 dB
1.5 kW
1.62 kW
282 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1584 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 17.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.5 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 282 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.21

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 20.400 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.62 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1584 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.08

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 31 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 43 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• Genişlik 990 mm
• Yükseklik 295 mm
• Derinlik 263 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 61 dB
• Dış Ünite Genişlik 825 mm
• Dış Ünite Yükseklik 735 mm
• Dış Ünite Derinlik 300 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/25°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Daikin Sensira 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.