Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: VEYİSOĞLU | 1 yorum
69.273,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 69273.60 Daikin Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 FTXM50RSatıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ
72.160,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 72160.00 Daikin Shira Plus FTXM50R 18000 BTU Duvar Tipi Inverter KlimaSatıcı: daikin-turkiye
74.580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 74580.00 Daikin Shira Plus 18000 Btu/h R Serisi (En Son Seri) | FTXM50R Inverter Klima R32Satıcı: Veyisoğlu | 9 yorum
75.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 75780.00 Daikin Shira Plus 18000 Btu/h Ftxm50r Inverter Klima R32Satıcı: Daikin Türkiye
75.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 75780.00