Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
31 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.108 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.866 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
390 kWh

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

E.C.A Ecotech A++ 24000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EMİRGROUPAŞ | 52 yorum

45.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 45400.00
E.C.A Ecotech A++ 24000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Ankacorp | 52 yorum

45.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 45410.00
E.c.a. Ecotech Esa2124a100 R32 A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji

45.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 45489.00
E.c.a Ecotech Esa2124a100 R32 A++ 24000 Btu Klima

Satıcı: BUY AND BUY

45.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 45499.00
E.C.A Ecotech ESA2124A100 R32 A++ 24000 Btu Klima

Satıcı: Buy&Buy

47.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 47299.00
E.C.A. Ecotech ESA2124A100 R32 A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EMİR GROUP ISITMA

47.494,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 47494.44
Eca Ecotech 24.000 Btu R32 A++ Inverter Split Klima

Satıcı: EPATeknoloji

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 47999.00
ECA Ecotech 24000 BTU R32 Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: epanet

48.498,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 48498.57
E.C.A Ecotech ESA2124A100 R32 A++ 24000 Btu Klima

Satıcı: teknocheap

50.191,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 50191.86
E.C.A. Ecotech ESA2124A100 R32 A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: teknocheap

50.745,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 50745.54
Eca (Montaj Dahil) Ecotech 24.000 Btu A++ 3D Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

52.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 52469.00
ECA Ecotech 24000 BTU R32 Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

55.246,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 55246.46

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
31 dB
2.108 kW
1.866 kW
390 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1565 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 23.236 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.108 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 390 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 23.611 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.866 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1565 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 31 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 47 dB
• İç Ünite Ses Gücü 57 dB
• İç Ünite Ağırlığı 14 kg
• Genişlik 1132 mm
• Yükseklik 332 mm
• Derinlik 229 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 57 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 40 kg
• Dış Ünite Genişlik 920 mm
• Dış Ünite Yükseklik 699 mm
• Dış Ünite Derinlik 380 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/53°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/30°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

E.C.A. Ecotech 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.