1.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
44 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
3.89 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
3.6 kW
Klima Teknolojisi:

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima (48.000 BTU) Fiyatları

E.C.A. ESA4448A100 A 48.000 BTU Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: EMİR GROUP ISITMA

107.899,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 107899.78
E.C.A ESA4448A100 A 48000 BTU Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: Buy Buy | 17 yorum

109.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 109999.00
E.c.a. Esa4448a100 A 48.000 Btu Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: BUY AND BUY

109.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 109999.00
E.C.A. ESA4448A100 A 48.000 BTU Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: BuyandBuy

110.158,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 110158.57
ECA ESB0048B100 48000 BTU Salon Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: BUYANDBUY

114.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 114390.00
Eca (Montaj Dahil) 48.000 Btu Salon Tipi Dc A İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

121.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 121804.00
E.C.A. ESA4448A100 A 48.000 BTU Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: enuygunkombi

122.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 122317.00
Eca (Montaj Dahil) 48.000 Btu Salon Tipi Dc A İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

125.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 125459.10
ECA ESB0048B100 48000 BTU Salon Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: enuygunkombi

128.250,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 128250.72
E.C.A ESA4448A100 A 48000 BTU Inverter Salon Tipi Klima (Trifaze)

Satıcı: TURKUAZ TESİSAT | 2 yorum

135.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 135000.00

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima (48.000 BTU) Fiyat Geçmişi

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima Ürün Ailesi

E.C.A. ESA4448A100 48.000 BTU Salon Tipi Klima 48.000 BTU 107.899,78 TL
E.C.A. ESA4460A100 60.000 BTU Salon Tipi Klima 60.000 BTU Fiyat bulunamadı

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima (48.000 BTU) Temel Özellikleri

A
44 dB
3.89 kW
3.6 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima (48.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 42.650 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 3.89 kW
• Soğutma Verimliliği A
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 44.350 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 3.6 kW
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 44 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 51 dB
• İç Ünite Ağırlığı 57 kg
• Genişlik 350 mm
• Yükseklik 1850 mm
• Derinlik 600 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 59 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 82 kg
• Dış Ünite Genişlik 410 mm
• Dış Ünite Yükseklik 1008 mm
• Dış Ünite Derinlik 830 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı 10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

E.C.A. ESA4448A100 Salon Tipi Klima (48.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.