Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.99 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.92 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
184 kWh

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Eca (MontajDahil) Niobe Blue Wifi 12000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.108,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 28118
Eca (MontajDahil) Niobe Blue Wifi 12000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.108,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 28118
Eca Niobe Blue Wifi 12000 Btu A++ Dc Inverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 28227.00
E.C.A. Niobe Blue ESA1412A100 R32 A++ 12000 BTU WiFi + UV Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 28227.00
Eca (Montaj Dahil) Niobe Blue Wifi 12.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.952,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 28952.10
Eca (Montaj Dahil) Niobe Blue Wifi 12.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.952,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 28952.10
ECA Niobe Blue Wifi 12000 BTU DC Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.596,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 29596.32
ECA Niobe Blue WIFI 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: ucuzkombifiyatlari

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 29900.00
Eca (Montaj Dahil) Niobe Blue Wifi 12.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

30.513,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 30513.00
E.C.A Eca Niobe Blue 12.000 Btu/h Wifi Özelliği (Montaj Dahil) - 12000 BTU

Satıcı: Isı Yapı Market | 54 yorum

30.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 30690.00
E.C.A Niobe Blue ESA1412A100 A++ 10920 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: enuygunkombi | 15 yorum

32.052,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 32052.00

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
0.99 kW
0.92 kW
184 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
980 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 10.920 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.99 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 184 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.603 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.92 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 980 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 37 dB
• İç Ünite Ses Gücü 56 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.3 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 290 mm
• Derinlik 200 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 50 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.5 kg
• Dış Ünite Genişlik 700 mm
• Dış Ünite Yükseklik 544 mm
• Dış Ünite Derinlik 245 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/43°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

E.C.A. Niobe Blue 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.