Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
28 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.35 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
256 kWh

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima (15.000) Fiyatları

Eca (Montaj Dahil) Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

37.478,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 37478.00
E.C.A Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

37.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 37636.00
Eca (Montaj Dahil) Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

38.602,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 38602.80
E.C.A Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

38.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 38950.00
Eca ESB1515A Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima Montaj Dahil

Satıcı: enuygunkombi

39.461,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 39461.76
E.c.a Eca Spylos Pro Esa1515a100 A++ 15000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Kombi Dünyanız

39.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 39500.00
E.c.a Eca Spylos Pro ESA1515A100 A++ 15000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima - BEYAZ

Satıcı: enuygunkombi | 6 yorum

39.744,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 39744.48
Eca ESB1515A Spylos Pro 15.000 Btu A++ Dc İnverter Klima Montaj Dahil

Satıcı: balmak

41.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 41850.00
E.c.a Eca Spylos Pro ESA1515A100 A++ 15000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima - BEYAZ

Satıcı: Lider Group Mühendislik | 6 yorum

43.269,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 43269.30

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima (15.000) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima (15.000) Temel Özellikleri

A++
A+
28 dB
1.5 kW
1.35 kW
256 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1155 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima (15.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 15.690 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.5 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 256 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.3

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 15.690 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.35 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1155 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 28 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 44 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.7 kg
• Genişlik 865 mm
• Yükseklik 290 mm
• Derinlik 200 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 54 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 29.2 kg
• Dış Ünite Genişlik 800 mm
• Dış Ünite Yükseklik 553 mm
• Dış Ünite Derinlik 275 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/43°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları ESB1515A100

E.C.A. Spylos Pro 15 Duvar Tipi Klima (15.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.