Soğutma Kapasitesi:
Soğutma Güç Tüketimi:
1.3 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
1806 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW Portatif Klima Fiyatları

Electrolux EXP34U339HW A 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 114 yorum

29.256,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 29256.87
Electrolux EXP34U339HW A 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri | 114 yorum

29.285,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 29285.70
Electrolux Exp34u339hw Comfort 600 12.000 Btu Mobil Klima

Satıcı: Egeizo İzmir-Manisa-Aydın

29.829,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 29829.55
Electrolux EXP34U339HW 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: fixkirmizibeyaz | 17 yorum

29.975,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 29975.66
Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

30.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 30449.00
Electrolux Exp34u339hw A 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: Egeizo

30.618,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30618.60
Elektrolux Comfort 600 12000Btu A Mobil Klima Exp34u339hw

Satıcı: onlinealisverisyap

31.033,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 31033.20
ELECTROLUX EXP34U339HW 12000 BTU MOBİL KLİMA

Satıcı: Ankastre Selection

31.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 31150.00
Electrolux Exp34u339hw Comfort 600 12.000 Btu Mobil Klima

Satıcı: FixKırmızıBeyazİzmir

31.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 31979.00
Electrolux EXP34U339HW 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: ankastreselection

32.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 32900.00
Electrolux EXP34U339HW+EWS01 12000 Btu/h A++ Enerji Sınıfı Ayaklı Tekerlekli R290 İnverter Portatif Klima

Satıcı: NETTEENUCUZ

35.055,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 35055.00
Electrolux Exp34u339hw Comfort 600 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: netteenucuz

36.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 36910
Electrolux Exp34U339Hw 12000 BTU Wi-Fi Özellikli Mobil Klima Beyaz 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 39999.00
Electrolux Exp34u339hw Taşınabilir Mobil Klima 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 39999.00

Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW Portatif Klima Fiyat Geçmişi

Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW Portatif Klima Temel Özellikleri

1.3 kW
1 kW
1806 kWh

Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW Portatif Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 12.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.3 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 1806 kWh
• EER 2.6
• Soğutma Verimliliği (EER) A

ISITMA

• Isıtma Güç Tüketimi 1 kW
• COP 2.8
• Isıtma Verimliliği (COP) A+

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 64 dB
• Genişlik 472 mm
• Yükseklik 705 mm
• Derinlik 383 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Electrolux Comfort 600 EXP34U339HW Portatif Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.