Soğutma Kapasitesi:
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Finlux FIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyatları

FİNLUX Fınlux Fın 24000 Inverter Splıt Duvar Tipi Klima

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

38.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 38149.00
Fınlux Fın 24000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: VEYİSOĞLU

38.177,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 38177.10
FİNLUX Fınlux Fın 24000 Inverter Splıt Duvar Tipi Klima

Satıcı: Airyshopİzmir

38.269,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 38269.11
Finlux Fın 24000 Btu A++ R32 Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: FEBHOME

38.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 38340.00
Fınlux FIN 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: atriko

38.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 38548.00
Finlux FIN E 24000 BTU Multi Inverter Klima - Beyaz

Satıcı: EGEİZO | 15 yorum

38.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 38967.00
Finlux FIN E 24000 BTU Multi Inverter Klima - Beyaz

Satıcı: Veyisoğlu | 15 yorum

38.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 38967.00
Finlux FIN 24000 BTU A++ R32 Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

39.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 39273.00
FİNLUX Fınlux Fın 24000 Inverter Splıt Duvar Tipi Klima

Satıcı: Egeizo İzmir-Manisa-Aydın

39.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 39399.00
Fınlux FIN 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: AiryshopAS

39.807,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 39807.48
FİNLUX Fınlux Fın 24000 Inverter Splıt Duvar Tipi Klima

Satıcı: TEKÇARŞIM

39.879,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 39879.90
Finlux FIN 24000 A++ Inverter R32 Klima

Satıcı: Airyshop

41.048,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 41048.55

Finlux FIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyat Geçmişi

Finlux FIN 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Finlux FIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Özellikleri

SOĞUTMA

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 14 kg
• Genişlik 1116 mm
• Yükseklik 381 mm
• Derinlik 300 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 68 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 50.1 kg
• Dış Ünite Genişlik 1035 mm
• Dış Ünite Yükseklik 415 mm
• Dış Ünite Derinlik 682 mm

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Finlux FIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.