Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
FujiPlus Miyu 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Siyah Klima (Montaj Dahil)
Satıcı: Primexa | 8 yorum
29.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 29760.00
Miyu (Montajdahil) 12000 Btu Klima 12 Btu - çok renkli
Satıcı: İklimci | 2 yorum
30.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 30690.00
Fujiplus Miyu (MONTAJ DAHİL) 12000 Btu FP 12-HRBD/25 12 Btu Satıcı: İklimci
31.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 31250.00
12.000 BTU
29.760,00 TL
18.000 BTU
42.082,50 TL
Midea Xtreme Eco 12 12.000
30.020,90 TL
FujiPlus Sakura 12 12.000 BTU
23.399,10 TL
Bosch Climate 2001 CL2001U W 35 E 12.000 BTU
26.670,00 TL
FujiPlus Hiro Matt 12 12.000 BTU
24.087,00 TL
Grundig GAC 09002 9.000 BTU
25.387,14 TL
SEG Inverter++ 12 12.000 BTU
24.499,00 TL