Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gree | 8 yorum
28.650,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 28660 Gree Fairy A++ 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima - Beyaz (montaj Dahil)Satıcı: Gree | 2 yorum
28.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 28650.00 Gree Fairy A++ 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima - SiyahSatıcı: Gree
31.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 31900.00 Gree Fairy A++ 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima - Gri (montaj Dahil)Satıcı: Gree
31.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 31900.00