Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
28 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.19 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.42 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
184 kWh

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000) Fiyatları

Haier Revive Plus Wi-Fi AS35RBAHRA-TR A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Electro Beyaz Shop

28.565,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 28565.53
Haier As35rbahra-Tr Revive Plus A++ Wi-Fi 12000 Btu Duvar Tipi Dc Inverter Split Klima

Satıcı: Alya Teknoloji

28.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28799.10
Haier As35rbahra-Tr Revive Plus A++ Wi-Fi 12000 Btu Duvar Tipi Dc Inverter Split Klima

Satıcı: DORA EV ALETLERİ PLUS

28.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 28799.10
Haier AS35RBAHRA-TR Revive Plus A++ Wi-Fi 12000 BTU Duvar Tipi DC Inverter Split Klima

Satıcı: electrobeyazshop

30.038,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 30038.07
Haier AS35RBAHRA-TR Revive Plus A++ Wi-Fi 12000 BTU Duvar Tipi DC Inverter Split Klima

Satıcı: artekklima

30.131,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 30131.07
Haier Revive Plus AS35RBAHRA-TR / 1U35YESFRA-TR A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 9 yorum

30.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 30499.00
Haier Revive Plus AS35RBAHRA-TR / 1U35YESFRA-TR A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: ataberkticaret | 9 yorum

31.108,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 31108.50
Haier Revive Plus Wi-Fi AS35RBAHRA-TR A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ElectroBeyazShop

31.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 31599.00
Closter Haier R-Plus AS35RBAHRA-TR A Wi-fi 12000BTU Duvar Tipi Dc Inverter Split Klima

Satıcı: Haykim Elektronik

35.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 35000.00

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000) Fiyat Geçmişi

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000) Temel Özellikleri

A++
A+
28 dB
1.19 kW
1.42 kW
184 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1050 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 10.920 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.19 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 184 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.945 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.42 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1050 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 28 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 43 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.8 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 292 mm
• Derinlik 199 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 50 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 64 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 22 kg
• Dış Ünite Genişlik 700 mm
• Dış Ünite Yükseklik 544 mm
• Dış Ünite Derinlik 245 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -20°C/43°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları 1U35YESFRA-TR

Haier Revive Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.