Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
B
Isıtma Verimliliği:
B
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
45 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
4.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
4.2 kW
Klima Teknolojisi:

LG APNH48GTLA0 Salon Tipi Klima Fiyatları

LG APNH48GTLA0 48000 BTU Inverter Salon Tipi Klima ( 220 V MONTAJ DAHİL )

Satıcı: DAPASHOP | 6 yorum

115.784,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 115784.07
Lg Apnh48gtla0 48000 Btu Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: Erşan Pazarlama

114.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 114098.00
Lg Apnh48Gtla0 48000 Btu Salon Tipi Klima

Satıcı: Galeribeyaz

116.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 116999.00
Lg Apnh48Gtla0 48000 Btu Salon Tipi Klima

Satıcı: sanaleşya

116.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 116999.00
Lg Apnh48gtla0 48000 Btu Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: VEYİSOĞLU

117.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 117000.00
LG APNH48GTLA0 48000 BTU Inverter Salon Tipi Klima ( 220 V MONTAJ DAHİL )

Satıcı: EgeTechİklimlendirme | 6 yorum

117.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 117180.00
LG Ap-h48gtla0 Inverter Salon Tipi Klima 48000 Btu

Satıcı: MERKEZ TRADE

129.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 129375.00
LG APNH48GTLA0 Monafaze 48000 BTU Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: GİZERLER

129.527,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 129527.00
LG Apnh48gtla0 48000 Btu Inverter Salon Tipi Klima

Satıcı: Sanal Eşya

129.774,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 129774.01
LG 48.000 Btu/h A Sınıfı R410-A Inverter Salon Tipi Split Klima

Satıcı: GaleriBeyaz

136.895,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 136895.04

LG APNH48GTLA0 Salon Tipi Klima Fiyat Geçmişi

LG APNH48GTLA0 Salon Tipi Klima Temel Özellikleri

B
45 dB
4.5 kW
4.2 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

LG APNH48GTLA0 Salon Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 52.888 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 4.5 kW
• Soğutma Verimliliği B
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.05

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 45.722 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 4.2 kW
• Isıtma Verimliliği B
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.51

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 45 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 52 dB
• İç Ünite Ses Gücü 65 dB
• İç Ünite Ağırlığı 50 kg
• Genişlik 590 mm
• Yükseklik 1840 mm
• Derinlik 460 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 54 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 72 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 92 kg
• Dış Ünite Genişlik 950 mm
• Dış Ünite Yükseklik 1380 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -18°C/18°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

LG APNH48GTLA0 Salon Tipi Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.