4.6 (29 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.08 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.05 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
186 kWh

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

LG Dual Plus S3-M12JA2FA 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: egiklimlendirme

31.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 31250.00
Lg S3-M12Ja2Fa Dual Plus 12000 Btu Wifi R32 Gaz A++ İnverter Klima

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

31.679,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 31679.12
LG PC12SQ Dualcool Plus A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Galeri Beyaz

32.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 32559.00
LG PC12SQ Dualcool Plus A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ARALLAR DAYANIKLI TÜKETİM | 579 yorum

33.479,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 33479.07
LG PC12SQ Dualcool Plus A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji | 579 yorum

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 33499.00
Lg Dual Plus S3-M12ja2fa 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

33.516,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 33516.70
LG Dual Plus S3-M12JA2FA 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: gulec

34.408,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 34408.14
LG Dualcool Plus PC12SQ 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

35.053,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 35053.10
Lg S3-M12Ja2Fa Dual Plus 12000 Btu Wifi R32 Gaz A++ İnverter Klima

Satıcı: Makroreyon

36.133,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 36133.11
Lg Pc12sq (S3-M12ja2fa) Dualcool Plus 12000 Btu Wifi R32 Gaz A++ İnverter Klima

Satıcı: Makroreyon

37.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 37439.10
Lg PC12SQ (S3-M12JA2FA) DualCool Plus 12000 Btu Wifi R32 Gaz A++ İnverter Klima (Beyaz)

Satıcı: Makroreyon

37.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 37739.00
LG PC12SQ S3NM12JA2FA 12000 BTU KLIMA

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

55.335,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 55335.17
LG PC12SQ S3NM12JA2FA 12000 BTU KLIMA

Satıcı: tatligel

62.267,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 62267.93

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
1.08 kW
1.05 kW
186 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
875 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.08 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 186 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.6

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 13.648 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.05 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 875 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 41 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.7 kg
• Genişlik 837 mm
• Yükseklik 308 mm
• Derinlik 189 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Genişlik 717 mm
• Dış Ünite Yükseklik 483 mm
• Dış Ünite Derinlik 230 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

LG Dual Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.