Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
31 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.562 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.611 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
250 kWh

LG UV Artcool AC18BH Duvar Tipi Klima Fiyatları

New Uv Artcool Ac18bh A++ Uv Artcool Serisi 18k Btu Split Klima Dual Inverter Kompresör

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

68.294,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 68294.13
LG AC18BH UV Artcool 18000 BTU Duvar Tipi Dual Inverter Split Klima

Satıcı: VEYİSOĞLU

68.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 68820.00
Lg Uv Artcool Ac18bh A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: VEYİSOĞLU

69.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 69300.00
LG New Uv Artcool 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima A++ Enerji Sınıfı ile Sessiz Çalışma AC18BH A++

Satıcı: ŞANLI KLİMA | 95 yorum

69.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 69625.00
LG New Uv Artcool 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima A++ Enerji Sınıfı ile Sessiz Çalışma AC18BH A++

Satıcı: Veyisoğlu | 95 yorum

69.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 69750.00
LG UV Artcool AC18BH A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

69.864,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 69864.11
Lg Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu Duvar Tipi Dual Inverter Split Klima

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

70.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 70199.10
LG UV Nano Artcool S3-M18KLRGA 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: mediamarkt

72.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 72075.00
Lg Ac18Bh ArtCool A++ 18000 BTU/h Duvar Tipi Inverter Klima 74.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 74999.00
LG Artcool 18000 BTU Klima Siyah 78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 78999.00

LG UV Artcool AC18BH Duvar Tipi Klima Fiyat Geçmişi

LG UV Artcool AC18BH Duvar Tipi Klima Temel Özellikleri

A++
A+
31 dB
1.562 kW
1.611 kW
250 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1270 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

LG UV Artcool AC18BH Duvar Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 17.072 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.562 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 250 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.804 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.611 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1270 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 31 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 48 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.8 kg
• Genişlik 998 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 55 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 34.4 kg
• Dış Ünite Genişlik 770 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 288 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -10°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

LG UV Artcool AC18BH Duvar Tipi Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.