Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
335 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1628 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:

LG UV Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima Fiyatları

LG Uv Artcool Ac24Bh Inverter Split Klima Iç Ünite 24.000 Btu/H A Sınıfı

Satıcı: Makroreyon

80.099,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 80099.11
LG Uv Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima A++ 24000 BTU/h Inverter Gri Renk Enerji Verimliliği

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 81 yorum

81.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 81839.07
LG Uv Artcool AC24BH A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: fixkirmizibeyaz

81.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 81839.07
LG Uv Artcool Ac24Bh Inverter Split Klima Iç Ünite 24.000 Btu/H A Sınıfı

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

81.879,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 81879.11
Lg Uv Artcool Ac24bh R32 Iç Ünite A++ 24.000 Btu/H Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

82.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 82799.10
Lg Uv Artcool Ac24bh A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

82.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 82799.10
LG Uv Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima A++ 24000 BTU/h Inverter Gri Renk Enerji Verimliliği

Satıcı: İzem Grup/ LG Brandshop | 81 yorum

83.607,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 83607.00
LG S3-M24K2RGA 24000 BTU Artcool Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: MakroReyon

87.419,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 87419.07
Lg UV Nano Artcool 24000 BTU Duvar Tipi Klima Siyah 89.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 89999.00

LG UV Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima Fiyat Geçmişi

LG UV Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima Temel Özellikleri

A++
A+
335 kWh
1628 kWh
Kapasite Sınıfı:

LG UV Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 22.520 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 335 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.9

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.591 BTU
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1628 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 65 dB
• İç Ünite Ağırlığı 13.5 kg
• Genişlik 998 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 70 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 46 kg
• Dış Ünite Genişlik 870 mm
• Dış Ünite Yükseklik 650 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları S3UM24K2RGA

LG UV Artcool AC24BH Duvar Tipi Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.