5.0 (3 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
22 dB
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar35 Silver Ar12Txhqasi/Sk A++ 12000 Btu İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Smartman

30.375,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 30375.10
Samsung Ar35 Silver Ar12txhqası/Sk A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: SMARTMAN

30.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 30480.00
Samsung AR12TXHQASI/SK AR35 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: BilenBiri | 255 yorum

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 31155.00
Samsung AR12TXHQASI/SK AR35 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: BETAŞ Elektronik Pazarlama | 255 yorum

31.387,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 31387.50
Samsung Ar12txhqası/Sk Ar35 A++ 12000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: BETAŞ 02

31.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 31399.20
Samsung AR35 Silver AR12TXHQASI/SK A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

31.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 31595.00
Samsung AR35 Silver AR12TXHQASI/SK 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: chntech

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 31999.00
Samsung AR35 Silver AR12TXHQASI/SK 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: samsungplaza

33.479,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 33479.07
Samsung Klima 12000 Btü Ar12txhqası/sk Ar35

Satıcı: BRO ELEKTRONİK

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 36499.00

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A
22 dB

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 12.966 BTU
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.9

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 22 dB
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung AR35 Silver 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.