Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
16 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.57 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.76 kW
Klima Teknolojisi:

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyatları

Samsung Premium Plus Ar09bxcabwk/Sk Windfree 9000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: SMARTMAN

36.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 36195.00
Samsung Ar09Bxcabwk/Sk Windfree Premium Plus 9000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Smartman

36.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 36265.00
Samsung Premium Plus AR09BXCABWK/SK WindFree 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: gustopremium

36.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 36270.00
Samsung WindFree Premium Plus AR09BXCABWK/SK 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: gustopremium

36.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 36270.00
Samsung Ar09Bxcabwk/Sk Windfree Premium Plus 9000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Serinix

38.198,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 38198.82
Samsung Windfree™ Premium Plus AR09BXCABWK/SK A++ 8530 BTU Wi-Fi Duvar Tipi Klima

Satıcı: GUSTO PREMİUM | 21 yorum

40.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 40734.00
Samsung Windfree™ Premium Plus AR09BXCABWK/SK A++ 8530 BTU Wi-Fi Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÖKMEN | 21 yorum

41.185,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 41185.98
Samsung AR09BXCABWK/SK 8530 Btu/h A Enerji Sınıfı R32 İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Mobimbo

47.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 47499.05

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyat Geçmişi

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Temel Özellikleri

A++
16 dB
0.57 kW
0.76 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.57 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.9

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.919 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.76 kW
• Isıtma Verimliliği A++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.6

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 16 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 38 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• İç Ünite Ağırlığı 9.9 kg
• Genişlik 889 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 215 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 45 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 59 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 28.1 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 548 mm
• Dış Ünite Derinlik 265 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung WindFree Premium Plus Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.