Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.7 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.84 kW
Klima Teknolojisi:

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyatları

Samsung WIND FREE PREMIUM AR09BXFCMWK 10919 BTU Split Klima Inverter ile Düşük Enerji Tüketimi Sağlar

Satıcı: BakserLTD | 70 yorum

36.594,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 36594.57
Samsung Wind-Free Premium Ar09bxfcmwk/Sk 9000 Btu A Duvar Tipi Klima

Satıcı: egeizo-izmir

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 36999.00
Samsung Wind-Free Premium Ar09Bxfcmwk/Sk 9000 Btu A++ Duvar Tipi Klima

Satıcı: Netteenucuz

37.015,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 37015.10
Samsung Ar09bxfcmwk/Sk Yeni Wind-Free Premium 9.000 Btu/H Split A ++ Enerji Sınıfı Inverter Klima

Satıcı: Egeizo

37.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 37249.00
Samsung Wind-Free Premium Ar09Bxfcmwk/Sk 9000 Btu A++ Duvar Tipi Klima

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

37.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 37249.00
Samsung WIND FREE PREMIUM AR09BXFCMWK 10919 BTU Split Klima Inverter ile Düşük Enerji Tüketimi Sağlar

Satıcı: EGEİZO | 70 yorum

37.293,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 37293.00
Samsung WIND FREE PREMIUM AR09BXFCMWK KLIMA

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 38499.00
Samsung WindFree Premium AR09BXFCMWK/SK 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: netteenucuz

38.678,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 38678.70
Samsung Wind Free Premium 9 AR09BXFCMWK/SK 9000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi (Split) Klima

Satıcı: NETTEENUCUZ

39.510,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 39510.50
SAMSUNG SPLİT AR09BXFCMWK/SK 9000 BTU

Satıcı: EFEFARUKAVM

41.256,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 41266
Samsung WIND FREE PREMIUM AR09BXFCMWK KLIMA

Satıcı: GREENHOUSE

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 59999.00

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyat Geçmişi

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
0.7 kW
0.84 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.7 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.919 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.84 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 37 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.9 kg
• Genişlik 820 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 215 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 46 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 22.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 660 mm
• Dış Ünite Yükseklik 475 mm
• Dış Ünite Derinlik 242 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung WindFree Premium Wi-Fi 9 Duvar Tipi Klima (9.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.