Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.06 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1 kW
Klima Teknolojisi:

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

2024 Model Sigma Comfort A++ 12000 Btu Inverter Klima R32 Wi-Fi

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 31155.00
2024 Model A++ Sigma Comfort 12000 Btu Inverter Klima R32

Satıcı: İKLİMSA MAVİGÖZ KLİMA

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 31999.00
Sigma SGM12INVDHD Comfort Serisi A++ 12.000 BTU /H Inverter Duvar Tipi Klima - 12000bt

Satıcı: Altınözü YAPI MARKET | 204 yorum

31.999,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 31999.44
Sigma Comfort SGM12INVDHD 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: klimareyonu

32.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 32305.00
Sigma Comfort SGM12INVDHD 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İKLİMSA/BORNOVA | 19 yorum

32.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 32396.00
Sigma Comfort 12.000 Btu/h A++ Inverter Klima R32 Sgm12invdhd1

Satıcı: ERŞAH

33.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 33440.00
Sigma Sgm12ınvdhd1 Comfort Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 Btu/H Inverter Klima R32 (Yeni)

Satıcı: KLİMAREYONU

33.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 33750.00
Sigma Sgm12ınvdhd1 Yeni Comfort 12.000 Btu/H A++ Inverter Klima

Satıcı: Atakum İklimsa

33.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 33750.00
Sigma Comfort SGM12INVDHD1 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: SerinAL

33.819,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 33819.11
Sigma Yeni Model Comfort Sgm12ınvdhd1 -12000 Btu

Satıcı: YENİKAZANCI MÜHENDİSLİK HVAC

33.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 33820.00
Sigma Comfort 12.000 Btu/h A Inverter Klima R32 Montaj Dahil

Satıcı: KlimaTrend

34.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 34000.00
Sigma Comfort 12.000 BTU/h A++ Inverter Klima R32 DHD1

Satıcı: Serinal Palladium

36.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 36099.05

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
20 dB
1.06 kW
1 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 10.920 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.06 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.603 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 38 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.2 kg
• Genişlik 820 mm
• Yükseklik 280 mm
• Derinlik 195 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 50 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.5 kg
• Dış Ünite Genişlik 700 mm
• Dış Ünite Yükseklik 544 mm
• Dış Ünite Derinlik 245 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/43°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sigma Comfort 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.