Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
29 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.2 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2 kW
Klima Teknolojisi:

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyatları

2024 Model A++ Sigma Plus 24000 Btu Inverter Klima R32 Wi-fi

Satıcı: İKLİMSA MAVİGÖZ KLİMA

65.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 65530.00
Sigma SGM24INVDHB Plus Serisi 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: iklimsazeytinburnu

67.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 67797.00
Sigma SGM24INVDHB Plus Serisi 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: AKNİSAN

67.922,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 67922.55
Sigma Plus SGM24INVDHB A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İKLİMSA/ÇANKAYA

70.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 70310.00
Sigma Yeni Model Klima Sgm24ınvdhb

Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

70.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 70695.00
Sigma Yeni Model Plus 24000 Btu Inverter Klima R32 Wi-fi

Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

70.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 70695.00
Sigma SGM24INVDHB Plus A++ 24.000 BTU /H Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimsa Çankaya | 15 yorum

71.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 71610.00
Sigma SGM24INVDHB Plus A++ 24.000 BTU /H Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı | 15 yorum

76.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 76000.00
Sigma Plus SGM24INVDHB 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı

85.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 85000.00

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyat Geçmişi

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Temel Özellikleri

A++
A+
29 dB
2.2 kW
2 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.225 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.2 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.250 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 29 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 47 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.6 kg
• Genişlik 975 mm
• Yükseklik 320 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 53 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 44 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 705 mm
• Dış Ünite Derinlik 340 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/43°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sigma Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.