Soğutma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
41 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.09 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.9 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Tcl Breezeın Tac-24Chsd/Tph11ı A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Fırsatlar alemi

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 47999.00
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji ve Enerji Verimliliği (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: EPATeknoloji

52.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 52399.00
Tcl 24.000 Btu Wi-Fi Destekli Breezeın Klima Inverter Teknoloji Ve Enerji Verimliliği Tac-24Chsd/Tph11ı

Satıcı: GUSTO PREMİUM

52.416,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 52416.00
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji ve Enerji Verimliliği (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: EPATeknoloji | 6 yorum

53.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 53499.00
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: EPATeknoloji

53.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 53729.00
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji ve Enerji Verimliliği (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 6 yorum

53.827,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 53827.47
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji ve Enerji Verimliliği (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: GUSTO PREMİUM

56.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 56999.05
TCL 24.000 BTU Wi-Fi Destekli BreezeIN Klima – Inverter Teknoloji ve Enerji Verimliliği (TAC-24CHSD/TPH11I)

Satıcı: Ymt Ev Aletleri

59.629,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 59629.11

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
41 dB
2.09 kW
1.9 kW

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.09 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5
• EER 3.24

ISITMA

• Isıtma Güç Tüketimi 1.9 kW
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1
• COP 3.71

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 41 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 58 dB
• İç Ünite Ağırlığı 14 kg
• Genişlik 1100 mm
• Yükseklik 333 mm
• Derinlik 222 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 40 kg
• Dış Ünite Genişlik 920 mm
• Dış Ünite Yükseklik 699 mm
• Dış Ünite Derinlik 380 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/53°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/32°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TCL BreezeIN 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.