Soğutma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A
Soğutma Güç Tüketimi:
2.6 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

TCL TAC-09CPB/DL2 9 Portatif Klima Fiyatları

Tcl Tac-09Cpb/Dl2 A 9000 Btu Inverter Mobil Klima

Satıcı: SMART PAZARLAMA

12.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12239.10
Tcl TAC-09CPB/DL2 9.000 BTU Portatif Klima

Satıcı: a-world

13.640,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 13640.90
Tcl TAC-09CPB/DL2 9.000 BTU Portatif Klima

Satıcı: yilmazteknoloji

13.649,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 13649.09
TCL 9000 BTU TAC-09CPB/DL2 A Inverter Mobil Klima - Beyaz

Satıcı: Yılmaz Teknoloji | 36 yorum

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 13949.07
TCL 9000 BTU TAC-09CPB/DL2 A Inverter Mobil Klima - Beyaz

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | 36 yorum

14.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 14199.00
Tcl 9000 Btu Portatif Klima Kompakt Güç Maksimum Konfor (Tac 09Cpb/Dl2)

Satıcı: APASTORE

14.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14399.10
TCL 9.000 BTU Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor (TAC-09CPB/DL2)

Satıcı: Yılmaz Teknoloji

14.549,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14549.03
TCL 9.000 BTU Portatif Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor ()

Satıcı: OVA MAGAZALARI

14.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 14980.00
TCL 9.000 BTU Portatif Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor ()

Satıcı: YILMAZ TEKNOLOJİ

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 14999.00
TCL 9.000 BTU Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor (TAC-09CPB/DL2)

Satıcı: Adilstore

16.909,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 16909.11
TCL 9.000 BTU Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor (TAC-09CPB/DL2)

Satıcı: TAŞARAVM

17.811,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17811.51
TCL 9.000 BTU Klima – Kompakt Güç, Maksimum Konfor (TAC-09CPB/DL2)

Satıcı: Smartman

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 19500.00

TCL TAC-09CPB/DL2 9 Portatif Klima Fiyat Geçmişi

TCL TAC-09CPB/DL2 9 Portatif Klima Temel Özellikleri

A
2.6 kW

TCL TAC-09CPB/DL2 9 Portatif Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.6 kW
• Soğutma Verimliliği A
• EER 2.6

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 65 dB
• Renk Seçenekleri Beyaz

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TCL TAC-09CPB/DL2 9 Portatif Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.