Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Güç Tüketimi:
1.285 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.93 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

TCL TAC-12CHPB Portatif Klima Fiyatları

Tcl Tac-12Chpb 12000 Btu 4 Fonksiyonlu (Soğutma-Isıtma-Fan-Nem Alma) Portatifklima - Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MarketKolik2

18.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 18899.10
Tcl TAC-12CHPB 12000 Btu 4 Fonksiyonlu (Soğutma-Isıtma-Fan-Nem Alma) Portatifklima

Satıcı: gureller | 170 yorum

22.775,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 22775.70
Tcl TAC-12CHPB 12000 Btu 4 Fonksiyonlu (Soğutma-Isıtma-Fan-Nem Alma) Portatifklima

Satıcı: ANKASTRE GALERİ | 170 yorum

22.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 22785.00
TCL TAC-12CHPB 12000 Btu 4 Fonksiyonlu (Soğutma-Isıtma-Fan-Nem Alma) Portatif Klima

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

23.317,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 23317.11
TCL TAC-12CHPB 12000 Btu 4 Fonksiyonlu (Soğutma-Isıtma-Fan-Nem Alma) Portatif Klima

Satıcı: Smartman

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 24000.00
Tcl Tac-12Chpb 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: doğubankbilişim

24.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 24299.10
Tcl TAC-12CHPB 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: opihome

24.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 24479.00
Tcl TAC-12CHPB 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: fixkirmizibeyaz | 4 yorum

24.614,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 24614.59
Tcl Tac-12Chpb 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

25.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 25109.10

TCL TAC-12CHPB Portatif Klima Fiyat Geçmişi

TCL TAC-12CHPB Portatif Klima Temel Özellikleri

1.285 kW
0.93 kW

TCL TAC-12CHPB Portatif Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.285 kW
• EER 2.72
• Soğutma Verimliliği (EER) A

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.895 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.93 kW
• COP 3.2
• Isıtma Verimliliği (COP) A++

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 65 dB
• İç Ünite Ağırlığı 33.7 kg
• Genişlik 450 mm
• Yükseklik 745 mm
• Derinlik 396 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

TEKNİK ÖZELLİKLER

TCL TAC-12CHPB Portatif Klima Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Lucid M***** i* t** b**** Profil Resmi

413 yorum

Lucid M***** i* t** b**** Yetkili servis sizi insan yerine koymuyor. Tek istediğim; garanti kapsamından çıkmasın diye servisten birinin gelmesi ve ücretsiz kurulumunu (kutu açılımı) yapması. Ama yok! Hiç güvenmedim, bozulsa kesin ortada kalacağım. İstanbul'da 3 tane yetkili servisi var ama biri telefoncu, diğer ikisine de ulaşılamıyor zaten. Muhtemelen bir hafta içinde geldiği gibi iade ederim.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
HaLiL Ş** Profil Resmi

21 yorum

HaLiL Ş** @Lucid M***** i* t** b**** fişe tak çalıştırın neyin kurulumunu yapcaklar acaba bir pervane aldiginda kurulum yapiyolarmı onun gibi düşün portatif klima tak calistir bitti gitti fazla abarttin gibime geldi
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 9 ay önce
Lucid M***** i* t** b**** Profil Resmi

413 yorum

Lucid M***** i* t** b**** @HaLiL Ş** Hadi tamam kardeşim, çalıştırdık eyv. Bozulduğunda n'apacağım ben? Tüm o yazdıklarımdan bu yermeye mi vardın? İkimiz de aynı taraftayız hatırlatayım, tüketiciyiz. Kendinizi bu kadar küçük görmeyin!
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
isimsiz n**** Profil Resmi

34 yorum

isimsiz n**** @Lucid M***** i* t** b**** Kutuyu açmadan önce görüntü kaydı başlat.
Yaptıkların kayıt altında olursa senin bozmadığının kanıtı olur.
O esnada da kendi kendine bozulursa zaten kanıtın olduğu için itiraz edebilirsin.
Kanıtının olmasına rağmen hala İtirazını kabul etmezler ise, tüketici hakları hakem heyeti'ne dilekçe gönder veya sana en yakın tüketici hakları vakıf dairesine gidip:
- Satın aldığım ürün bozuk çıktı, kanıtım da var. Ama üretici firma "kullanıcı arızası" diye yorumluyor ve iade talebimi reddediyor, de.
Onlar 14 gün içinde senin lehine karar verecektir.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.