Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
32 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.648 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.611 kW
Klima Teknolojisi:

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Vaillant Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima Montaj Dahil

Satıcı: kombiklimadunyasi

42.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 42780.00
Vaillant ClimaVAIR pure 18K 18.084 Btu/h R32 A++ Inverter Split Klima

Satıcı: Normtek

45.022,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 45022.50
Vaillant Clima VAIR Pure A++ 18000 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Bursaisimarket | 1 yorum

46.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 46035.00
Vaillant Clima VAIR Pure A++ 18000 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: isveso | 1 yorum

46.101,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 46101.44
VAILLANT climaVAIR pure 18K 18.084 Btu/h R32 A++ INVERTER SPLİT KLİMA

Satıcı: Dijitall

46.207,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 46207.38
Vaillant Montaj Dahil Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

46.847,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 46857
Vaillant Montaj Dahil Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

47.331,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 47331.15
Vaillant Montaj Dahil Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

48.253,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 48253.50
Vaillant Montaj Dahil Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: isveso

48.951,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 48951.00
Vaillant Climavair Pure 18000 Btu A++ İnverter Klima Montaj Dahil

Satıcı: enuygunkombi

49.327,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 49327.20

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
32 dB
1.648 kW
1.611 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.084 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.648 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.790 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.611 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 32 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 988 mm
• Yükseklik 345 mm
• Derinlik 210 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 53 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36.5 kg
• Dış Ünite Genişlik 770 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 288 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Vaillant climaVAIR pure 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.