4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
27 dB
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

York Monterosa Yhkf24Yeebmjo-X 24000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: modatrend34

47.823,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 47823.02
YORK MONTEROSA 24.000 BTU KLİMA

Satıcı: Karmaşık Klima

48.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 48880.00
York Monterosa YHKF24YEEBMJO-X 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: modatrend34

48.924,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 48924.06
York Monterosa 24000 Btu Klima Inverter A++ Sınıfı Enerji

Satıcı: PAZARİÇİ

48.959,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 48959.10
YORK Monterosa Yhkf24yeebmjo--x 24.000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: modatrend34-istanbul

49.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 49899.00
York Monterosa 24000 Btu Klima | Inverter A++ Sınıfı Enerji - Var

Satıcı: pazarici

50.126,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 50126.07
York Monterosa YHKF24YEEBMJO--X A++ 24.000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: modatrend34 | 17 yorum

50.219,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 50219.07
York Monterosa Yhkf24yeebmjo-X 24000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: modatrend34

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 51999.00
YORK Monterosa Yhkf24yeebmjo--x 24.000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: SÜHA MAKİNA

52.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 52100.00

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
27 dB

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.000 BTU
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 27 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.9 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 60 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 48.4 kg
• Dış Ünite Genişlik 845 mm
• Dış Ünite Yükseklik 702 mm
• Dış Ünite Derinlik 363 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/30°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları YHKF24XEEBMJ-RX YHKF24YEEBMJO-X

York Monterosa 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.