Kapasite:
24 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Airfel Maestro Comfort 24 Kombi (20000 kcal/h) Fiyatları

Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi 24 kW Kapasite Hermetik Baca Tipi

Satıcı: Sigma Elektronik | 50 yorum

29.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 29849.00
Aırfel Maestro Comfort 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: CeylanMühendislik | 3 yorum

33.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 33215.00
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

33.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 33600.00
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

35.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 35520.00
Airfel Maestro COMFORT Premix 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi (Baca Kiti Dahil) (Montaj Hariç)

Satıcı: ÇARBOĞA YAPI MARKET -Hepsibizde

35.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 35750.00
Airfel Maestro COMFORT Premix 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi (Baca Kiti Dahil) (Montaj Hariç)

Satıcı: dashaus

36.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 36700.00
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

37.478,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 37478.00
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

38.602,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 38602.80
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

38.602,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 38602.80
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi 3669

Satıcı: enuygunkombi

38.645,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 38645.64
Airfel Maestro Comfort 24/24 Kw (20.000) Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

38.645,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 38645.64

Airfel Maestro Comfort 24 Kombi (20000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Airfel Maestro Comfort 24 Kombi Ürün Ailesi

Airfel Maestro Comfort 24 20000 kcal/h Kombi 20000 kcal/h 29.849,00 TL
Airfel Maestro Comfort 28 24000 kcal/h Kombi 24000 kcal/h 35.639,90 TL

Airfel Maestro Comfort 24 Kombi (20000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 88 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 40 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 17 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 7 lt
• Kullanım Suyu Debisi 12 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 620 mm
• Genişlik 414 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 29.2 kg

Airfel Maestro Comfort 24 Kombi (20000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.