Kapasite:
30 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
97 W
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Baymak Duotec Compact 30 Kombi (26000 kcal/h) Fiyatları

Baymak Duotec Compact Premix 30 kW Düşük Yakıt Tüketimi ve Kompakt Tasarımlı Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji | 128 yorum

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 34899.00
Baymak Duotec Compact Premix 30 Kw Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Baca Seti Dahil)

Satıcı: ISITEK

34.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 34799.10
Baymak Duotec Compact Premix 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 34999.00
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

35.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 35040.00
Baymak Duotec Compact 30 Premix Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

34.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 34789.00
Baymak Duotec Compact 30 kW Tam Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: epanet

35.252,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 35252.49
Baymak Duotec Compact 30 kW Tam Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: bursakombiklima

35.444,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 35444.50
Baymak Duotec Compact Premix 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Bursa Kombi Klima

35.717,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 35717.50
Baymak Duotec Compact Premix 30 kW Düşük Yakıt Tüketimi ve Kompakt Tasarımlı Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Bursa Kombi Klima | 128 yorum

36.223,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 36223.50
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 36999.00
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Ve Fiyatları

37.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 37715.00
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi | 1 yorum

40.476,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 40476.00
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TS TESİSAT SANAYİ ve LTD. ŞTİ.

41.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 41000.00

Baymak Duotec Compact 30 Kombi (26000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Baymak Duotec Compact 30 Kombi Ürün Ailesi

Baymak Duotec Compact 24 20000 kcal/h Kombi 20000 kcal/h 29.699,00 TL
Baymak Duotec Compact 30 26000 kcal/h Kombi 26000 kcal/h 34.799,10 TL

Baymak Duotec Compact 30 Kombi (26000 kcal/h) Temel Özellikleri

30 kW
97 W
6
IPX4D

Baymak Duotec Compact 30 Kombi (26000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92 %
• Su Isıtma Verimliliği 84.4 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 30 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 18.201 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 7 lt
• Kullanım Suyu Debisi 14.5 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 97 W
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 395 mm
• Derinlik 275 mm
• Ağırlık 29 kg

Baymak Duotec Compact 30 Kombi (26000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.