4.7 (11 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
33 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Buderus Logamax Plus GB172-35iK Kombi (30000 kcal/h) Fiyatları

Buderus Logamax Plus Gb172i.2 - 30/35 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

67.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 67679.10
Buderus Logamax Plus GB172i.2 30/35 Kw 26000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

67.803,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 67803.00
Buderus Logamax Plus Gb172i.2-35 Kdw H Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Satıcı: Kombi ve Fiyatları

69.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 69450.00
Buderus Logamax Plus GB172i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

71.683,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 71683.00
Buderus Logamax Plus GB172i.2 30/35 Kw 26000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

73.739,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 73739.74
Buderus Logamax Plus GB172i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi (Beyaz)

Satıcı: enuygunkombi

74.518,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 74528
Buderus Logamax Plus GB172i.2 30/35 Kw 26000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Termo Isı

75.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 75000.00
Buderus Logamax Plus GB172i.2 30/35 Kw 26000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

75.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 75660.00
Buderus Gb172.2-35/40 Kw Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Termo Isı

80.914,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 80914.00
Buderus Logamax Plus GB172I 35/35 Kw 30.000 K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Dünyanız

100.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 100000.00

Buderus Logamax Plus GB172-35iK Kombi (30000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Buderus Logamax Plus GB172-35iK Kombi Ürün Ailesi

Buderus Logamax Plus GB172-35iK Kombi (30000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 82 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 26 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 68 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 14 lt
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Yükseklik 840 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 350 mm
• Ağırlık 52 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 82 °C
• En Düşük Su Isısı 40 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

Buderus Logamax Plus GB172-35iK Kombi (30000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.