Kapasite:
35 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Buderus Logamax Plus GB182i.2-35 KD H Kombi (30000 kcal/h) Fiyatları

Buderus Logamax Plus Gb182i.2-35 Kd H 35 Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Satıcı: Kombi ve Fiyatları

90.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 90600.00
Buderus Logamax Plus GB182i.2 - 35 kW Dokunmatik Ekran Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

90.724,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 90724.05
Buderus Logamax Plus GB182I.2 - 35 Kw Dokunmatik Ekran Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: pazarici

93.278,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 93278.07
Buderus Logamax Plus GB182i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Ve Fiyatları

94.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 94430.00
Buderus Logamax Plus GB182i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

96.629,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 96639
Buderus Logamax Plus Gb182i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

99.528,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 99528.60
Buderus Logamax Plus GB182i.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

99.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 99639.08
Buderus Logamax Plus GB182I.2 35/40 Kw 30000 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

110.185,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 110185.16
Buderus Logamax Plus GB182i.2 Wifi 35/40 Kw 30000 Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Ve Fiyatları

125.785,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 125785.70
Buderus Logamax Plus GB182i.2 Wifi 35/40 Kw 30000 Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

126.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 126955.00

Buderus Logamax Plus GB182i.2-35 KD H Kombi (30000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Buderus Logamax Plus GB182i.2-35 KD H Kombi Ürün Ailesi

Buderus Logamax Plus GB182i.2-35 KD H Kombi (30000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 94 %
• Su Isıtma Verimliliği 86 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 32 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 18 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dahili Wi-Fi Yok
• Genleşme Tankı Kapasitesi 12 lt
• Kullanım Suyu Debisi 18 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 780 mm
• Genişlik 479 mm
• Derinlik 365 mm
• Ağırlık 50.5 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Yüksek Su Isısı 85 °C

Buderus Logamax Plus GB182i.2-35 KD H Kombi (30000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.