Kapasite:
24 kW
Çalışma Voltajı:
230 Volt
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi (21000 kcal/h) Fiyatları

Demirdöküm Nitromix Ioni 24/26 Kw Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: GÖÇMEN

41.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 41800.00
Demirdöküm Nitromix İoni P24/26-CS/1 24/26 Kw 20.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: ENKOMBİ

43.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 43680.00
Demirdöküm Nitromix Ioni 24/26 Kw Yoğuşmalı Kombi Beyaz Hermetik Yüksek Verimlilik

Satıcı: Ankacorp | 8 yorum

44.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 44500.00
Demirdöküm Nitromix İoni P24/26-CS/1 24/26 Kw 20.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

44.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 44590.00
Demirdöküm Nitromix Ioni 24/26 Kw Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Emirgroup

44.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 44600.00
Demirdöküm Nitromix Ioni 24/26 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi (Montaj Dahil)

Satıcı: As Kombi Klima | 2 yorum

46.996,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 46996.62
Demirdöküm Nitromix İoni 24/26 Kw 20.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: dashaus

49.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 49970.00
Demirdöküm Nitromix İoni 24/26 Kw 20.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi (Beyaz)

Satıcı: enuygunkombi

50.954,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 50964
Demirdöküm Nitromix İoni 24/26 Kw 20.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 54000.00
Demirdöküm Nitromix İoni 28/36 Kw 24.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi (Beyaz)

Satıcı: enuygunkombi

54.953,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 54963

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi (21000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi Ürün Ailesi

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi (21000 kcal/h) Temel Özellikleri

24 kW
230 Volt
6
IPX4D

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi (21000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 94 %
• Su Isıtma Verimliliği 84 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 32 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 18 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dahili Wi-Fi Yok
• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• Kullanım Suyu Debisi 12.3 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
• Çalışma Voltajı 230 Volt
• Faz Tipi Monofaz

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 418 mm
• Derinlik 345 mm
• Ağırlık 30.5 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 15 °C
• En Yüksek Petek Isısı 75 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

Demirdöküm Nitromix Ioni 24 Kombi (21000 kcal/h) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Abdullah T** Profil Resmi

13 yorum

Abdullah T** bu ürünün satış fiyatı neden takip edilmyor .bütün sitelerde de satılıyor ben ürün alışımı epeyden takip ediyordum bu şekilde devam edilirse akakçe ve cimri sistemini takip edeceğim gibi görünüyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Abdullah T** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.