4.5 (2 oy) / Yorum Yaz
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
120 W
NOx Sınıfı:
5
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX5D

Ferroli Bluehelix Tech 35C Kombi (30000 kcal/h) Fiyatları

Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 kW 30.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: teknocheap

28.865,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 28865.84
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

29.001,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 29001.84
Ferroli BLUEHELIX TECH 35 C Premix Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Home Teknoloji

30.490,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 30490.87
Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 Kw Erp Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: yoğuşmalıkombiler | 4 yorum

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 31155.00
Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 kW 30.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: yogusmalikombiler

31.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 31850.00
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: yoğuşmalıkombiler

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 32550.00
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

46.847,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 46847.00
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

48.253,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 48253.50
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

48.253,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 48253.50
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

48.307,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 48307.05

Ferroli Bluehelix Tech 35C Kombi (30000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Ferroli Bluehelix Tech 35C Kombi Ürün Ailesi

Ferroli Bluehelix Tech 25C 22000 kcal/h Kombi 22000 kcal/h 28.069,40 TL
Ferroli Bluehelix Tech 35C 30000 kcal/h Kombi 30000 kcal/h 28.865,84 TL

Ferroli Bluehelix Tech 35C Kombi (30000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 10 lt
• Kullanım Suyu Debisi 19.5 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 120 W
• NOx Sınıfı 5
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX5D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 600 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 320 mm
• Ağırlık 31.5 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 20 °C
• En Yüksek Petek Isısı 90 °C
• En Düşük Su Isısı 40 °C
• En Yüksek Su Isısı 70 °C

Ferroli Bluehelix Tech 35C Kombi (30000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.