1.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
9 kW
Çalışma Voltajı:
400 Volt
Isıtma Tekniği:
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Vaillant Eloblock VE 9 Kombi Fiyatları

Vaillant Eloblock Ve 9 Kw Elektrikli Kombi Isıtma Cihaz

Satıcı: AAA ISIMAK İKLİMLENDİRME PROJE

25.324,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 25324.20
Vaillant Eloblock ve 9 Kw Elektrikli Kombi Isıtma Cihazı

Satıcı: Normtek

28.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 28925.00
Vaillant Eloblock Ve 9 8.600 Kcal/H Sadece Isıtma 3 Fazlı Elektrikli Kombi 380V

Satıcı: HOME TEKNOLOJİ

29.094,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 29094.70
Vaillant Eloblock 9 Kw Trifaze Elektrikli Isıtma Cihazı 10 kW Kapasite Hermetik Baca Tipi

Satıcı: Normtek | 3 yorum

30.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 30225.00
Vaillant EloBlock 9 Kw Trifaze Elektrikli Kombi

Satıcı: enuygunkombi

30.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 30919.00
Vaillant EloBlock 9 Kw Trifaze Elektrikli Isıtma Cihazı

Satıcı: enuygunkombi

30.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 30919.00
Vaillant EloBlock 9 Kw Trifaze Elektrikli Isıtma Cihazı

Satıcı: enuygunkombi

31.882,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 31882.65
VAİLLANT ELOBLOCK VE 9 KW ELEKTRİKLİ KOMBİ ISITMA CİHAZI

Satıcı: Normtek

32.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 32500.00
Vaillant Eloblock Ve 9 Kw Elektrikli Kombi Isıtma Cihazı

Satıcı: Net Isı Mühendislik

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 39000.00

Vaillant Eloblock VE 9 Kombi Fiyat Geçmişi

Vaillant Eloblock VE 9 Kombi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 7 lt
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
• Çalışma Voltajı 400 Volt
• Faz Tipi Trifaz
• Sigorta Gücü 16 Amper

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 410 mm
• Derinlik 310 mm
• Ağırlık 32.9 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 26 °C
• En Yüksek Petek Isısı 85 °C
• En Düşük Su Isısı 36 °C
• En Yüksek Su Isısı 70 °C

DÖKÜMANLAR

Vaillant Eloblock VE 9 Kombi İle En Çok Karşılaştırılan Kombiler

Vaillant Eloblock VE 9 Kombi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.