Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyatları

AgfaPhoto DC5500 24MP 8x Zoom Kompakt Dijital Fotoğraf Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

5.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 5884
Agfa Photo Realishot DC5500 - 24MP Photo(SİYAH)

Satıcı: ANT DİJİTAL AYHAN ÖZDEMİR

5.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5825.00
Agfa Photo Realishot DC5500 - 24MP Photo(SİYAH)

Satıcı: fotoburada

5.828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5828.00
Agfaphoto Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi-Mavi

Satıcı: fotoburada

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5899.00
AgfaPhoto Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi

Satıcı: Kodak Türkiye

5.975,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5975.50
AGFAPHOTO REALISHOT DC5500 FOTOĞRAF MAKINESI-GRI AGFAPHOTO DC5500SL

Satıcı: Kodak Türkiye

5.975,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5975.50
Agfaphoto Realishot Dc5500 Fotoğraf Makinesi Mavi 6.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 6289.00
Agfaphoto Realishot Dc5500 Fotoğraf Makinesi Siyah 6.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 6289.00
AgfaPhoto Kodak Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi-Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 6300
Photo Realishot DC5500 Kompakt Dijital Fotoğraf Makinesi, 24 Mp, 2,4 Inç Lcd, 8x Dijital Zoom, Lityum Pil - Mavi

Satıcı: antdijital

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 6290.00
Agfaphoto Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi siyah

Satıcı: Kodak

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 6290.00
Agfaphoto Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 6290.00
AgfaPhoto Realishot Dc5500 Fotoğraf Makinesi 6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6290.00
Agfaphoto Realishot Dc5500sl Fotoğraf Makinesi Gri 6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 6290.00
AgfaPhoto Realishot DC5500 Fotoğraf Makinesi

Satıcı: Kodak Türkiye

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 6290.00
AGFAPHOTO REALISHOT DC5500 FOTOĞRAF MAKINESI-GRI

Satıcı: Kodak Türkiye

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 6290.00
Realishot DC5500 Gri Fotoğraf Makinesi 6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 6300

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
En Yüksek ISO:
400
Optik Zoom:
Yok

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Formatı 1/4 İnç
• Sensör Boyutu (Gen) 3.6 mm
• Sensör Boyutu (Uz) 2.7 mm
• Etkin Piksel 5 MP
• En Düşük ISO 100
• En Yüksek ISO 400

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Sahne Seçimi Otomatik Video Fotoğraf
• Pozlama Telafisi ± 3EV
• Görüntü Sabitleyici Var
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik Gün Işığı Ampul (Akkor/Tungsten) Floresan Bulutlu
• Dijital Zoom Var
• Dijital Zoom Miktarı 8 x
• Odaklama Özellikleri Yüz Algılama Gülümseme Algılama

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 2.4 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü HD (1280x720)
• Video Kayıt Formatı AVI
• Zaman Aralıklı Çekim Yok
• Yavaş Çekim Yok

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Yok
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC SDXC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 64 GB
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 95 mm
• Yükseklik 58 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 89 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• USB Var
• USB Standardı 2.0
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar Direct Print

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Kompakt Fotoğraf Makineleri

AgfaPhoto Realishot DC5500 Kompakt Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.