Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:
En Yüksek ISO:

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyatları

AgfaPhoto Kodak Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi+16GB SD

Satıcı: ARAS FOTO

8.942,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 8952
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi+16GB SD

Satıcı: Prime

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 8799.00
Agfaphoto Realishot Dc8200 Dijital Kamera

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 9499.00
Agfa Photo Realishot Dc8200 Fotoğraf Makinesi Siyah

Satıcı: antdijital

10.069,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10069.10
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi+16GB SD

Satıcı: Refleks Foto

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 10499.00
AgfaPhoto Realishot DC8200 Kırmızı Dijital Fotoğraf Makinesi

Satıcı: Kodak Türkiye

10.630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 10630.50
AGFAPHOTO REALISHOT DC8200 FOTOĞRAF MAKINESI(MOR)+16GB SD

Satıcı: Kodak Türkiye

10.630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 10630.50
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi+16GB SD

Satıcı: Kodak Türkiye

10.910,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10920
Agfaphoto Realishot Dc8200 Fotoğraf Makinesi Kırmızı 11.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 11149.00
Agfaphoto Realishot Dc8200 Fotoğraf Makinesi Mavi 11.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 11149.00
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi gri

Satıcı: mediamarkt

11.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 11150.00
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

11.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 11150.00
AgfaPhoto Fotoğraf Makinesi Realishot DC8200 – dijital kamera, kompakt, 18 MP, Full HD, LCD ekran, 2,7 inç, optik zoom, 8 x lityum pil ve SD kart 16 GB (kırmızı)

Satıcı: Amazon.com.tr

11.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 11175
AgfaPhoto Realishot DC8200 – Dijital kamera, kompakt, 18 MP, Full HD, LCD ekran, 2,7 inç, optik zoom 8 x, lityum pil ve SD kart 16 GB, pembe)

Satıcı: Amazon.com.tr

11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 11200
Agfaphoto Realishot DC8200 Dijital Fotoğraf Makinesi -Mor

Satıcı: Kodak Türkiye

11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 11190.00
AgfaPhoto Realishot DC8200 Fotoğraf Makinesi Siyah

Satıcı: antdijital | 1 yorum

11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 11190.00
AgfaPhoto Realishot Dc8200 Fotoğraf Makinesi Kırmızı - 16gb SD 11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 11190.00
AgfaPhoto Realishot Dc8200 Fotoğraf Makinesi Mavi - 16 GB SD Kart 11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

18 11190.00
Realishot DC8200 Siyah Dijital Fotoğraf Makinesi 11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

19 11190.00
Realishot DC8200 Mavi Şipşak Fotoğraf Makinesi +16GB SD 11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

20 11200

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Optik Zoom:
Var

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Formatı 1/3.2 İnç
• Sensör Boyutu (Gen) 4.54 mm
• Sensör Boyutu (Uz) 3.42 mm
• Etkin Piksel 8 MP
• En Düşük ISO 50
• En Yüksek ISO 1600

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Sahne Seçimi Otomatik
• Pozlama Telafisi ± 2EV
• Görüntü Sabitleyici Var
• Görüntü Sabitleyici Özelliği Dijital Görüntü Sabitleme
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik Gün Işığı Ampul (Akkor/Tungsten) Floresan Bulutlu
• Dijital Zoom Yok
• Odaklama Özellikleri Yüz Algılama

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 2.7 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü FHD (1920x1080)
• Video Kare Hızı 30 fps
• Zaman Aralıklı Çekim Yok
• Yavaş Çekim Yok

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Yok
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 32 GB
• Çift Kart Yuvası Yok

TASARIM TASARIM

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• USB Var
• USB Standardı 2.0
• HDMI Yok

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Kompakt Fotoğraf Makineleri

AgfaPhoto Realishot DC8200 Kompakt Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.