Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:

Canon PowerShot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition dijital fotoğraf makinesi (20,3 MP, 40x optik zoom, 7,5 cm (3 inç) ekran, DIGIC 8, 4K Ultra HD, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, otomatik diyafram, otomatik zamanlayıcı

Satıcı: Kraft Online

38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 38509
Canon PowerShot SX740 HS Fotoğraf Makinesi Light Edition (Black )

Satıcı: Ak Elektronik

38.797,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 38797.09
Canon PowerShot SX740 HS Fotoğraf Makinesi Light Edition (Black )

Satıcı: Novafotograf

38.799,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 38799.03
Canon PowerShot SX740 HS Gümüş Dijital Fotoğraf Makinesi

Satıcı: Kraft Online

38.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 38909
Canon Powershot Sx740 Hs Dijital Kamera (Siyah)

Satıcı: Fotofix

39.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 39849.00
Canon Powershot Sx740 Hs Fotoğraf Makinesi Light Edition (Black) "Resmi Distribütör Garantili"

Satıcı: Nova Fotoğraf

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 39999.00
Canon Powershot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili) siyah

Satıcı: FotomaksFotoğraf

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 40999.00
Canon Powershot SX740 Hs 20.3 MP Dijital Fotoğraf Makinesi 4K Video Wi-Fi Özellikli - Siyah

Satıcı: Fotofix | 2 yorum

41.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 41249.00
Canon D.camera Powershot SX740 Hs Sl

Satıcı: delta dijital | 1 yorum

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 41999.00
Canon Powershot Sx740 HS Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 42999.00
Canon PowerShot SX740 HS Siyah (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: Kraft Online

43.692,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 43692.40
Canon PowerShot SX740 HS Dijital Kamera ( Siyah )

Satıcı: Kraft Online

43.692,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 43692.40
CANON SX740 HS DİJİTAL KAMERA GÜMÜŞ (SİLVER)

Satıcı: Birtek Teknoloji

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 45009
Canon Powershot Sx740 HS Dijital Fotoğraf Makinesi Gri 50.967,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 50967.45

Canon PowerShot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Canon PowerShot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
En Yüksek ISO:
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Var

Canon PowerShot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Görüntü İşlemcisi Digic 8
• Sensör Tipi BSI CMOS
• Sensör Formatı 1/2.3 İnç
• Sensör Boyutu (Gen) 6.17 mm
• Sensör Boyutu (Uz) 4.55 mm
• Etkin Piksel 20 MP
• En Düşük ISO 100
• En Yüksek ISO 3200

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 3.0 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Ekran Pikseli 0.92 milyon
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Var
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü UHD (3840x2160)
• Video Kare Hızı 30 fps
• Video Kayıt Formatı MP4
• Video Sıkıştırma Biçimi MPEG-4 AVC/H.264
• Zaman Aralıklı Çekim Var
• Yavaş Çekim Yok

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Yok
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC SDXC
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir
• Pil Kapasitesi 1250 mAh
• Pil Ömrü (Fotoğraf) 265 adet
• Pil Ömrü (Video) 240 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gümüş
• Genişlik 110 mm
• Yükseklik 64 mm
• Derinlik 40 mm
• Ağırlık 299 g

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Canon PowerShot SX740 HS Kompakt Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.