Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:

Kodak PixPro AZ255 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Kodak Türkiye

20.890,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20890.50
Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

20.890,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20890.50
KODAK PIXPRO Astro Zoom AZ255 Dijital Fotoğraf Makinesi -16MP, 25x Optik Zoom, 3 inç LCD Ekran, 1080P Full HD Video (Beyaz)

Satıcı: Amazon.com.tr

21.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 21959
KODAK PIXPRO Astro Zoom AZ255 Dijital Fotoğraf Makinesi -16MP, 25x Optik Zoom, 3 inç LCD Ekran, 1080P Full HD Video (Kırmızı)

Satıcı: Amazon.com.tr

21.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 21959
Kodak Pixpro Astro Zoom Az255 25X Optik Fotoğraf Makinesi Kırmızı 21.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 21949.00
Kodak Pixpro Astro Zoom Az255 25X Optik Fotoğraf Makinesi Siyah 21.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 21949.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25X Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 21990.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25X Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Kodak Türkiye | 1 yorum

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 21990.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Kodak Türkiye

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 21990.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 21990.00
Kodak PixPro Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz 21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21990.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Kodak Türkiye

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 21990.00
Kodak Astro Zoom AZ255/25x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 21990.00
Astro Zoom AZ255/25x Kırmızı Dijital Fotoğraf Makinesi 21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 22000

Kodak PixPro AZ255 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Kodak PixPro AZ255 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
En Yüksek ISO:
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Var

Kodak PixPro AZ255 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 3.0 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Ekran Pikseli 0.46 milyon
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Var
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC SDXC
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi AA
• Pil Özellikleri 4 Adet
• Pil Ömrü (Fotoğraf) 300 adet
• Pil Ömrü (Video) 120 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Kırmızı
• Genişlik 114 mm
• Yükseklik 78 mm
• Derinlik 70 mm
• Ağırlık 336 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Standardı 2.0
• HDMI Yok

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Kodak PixPro AZ255 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.