Kamera Türü:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:
En Yüksek ISO:

Kodak PixPro AZ405 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

22.648,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 22658.5
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Prime

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 22599.00
KODAK PIXPRO Astro Zoom AZ405-WH 20 MP Dijital Kamera 40X Optik Zoom 24 mm Geniş Açı 1080P Full HD Video ve 3 inç LCD (Beyaz)

Satıcı: Amazon.com.tr

22.671,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 22681
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Siyah

Satıcı: Kodak Türkiye

23.930,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 23930.50
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

23.930,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 23930.50
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

24.560,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 24570
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Kodak Türkiye

24.560,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 24570
Kodak Astro Zoom AZ405/40X Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Beyaz

Satıcı: Kodak Türkiye

25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 25190.00
Kodak Astro Zoom AZ405 Dijital Fotoğraf Makinesi 40X Yakınlaştırma Özelliği ile Siyah Renkli

Satıcı: Kodak Türkiye

25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 25190.00
Kodak Astro Zoom Az405/40x Yakınlaştırma Kırmızı Dijital Fotoğraf Makinesi 25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25190.00
Kodak Astro Zoom Az405/40x Yakınlaştırma Siyah Dijital Fotoğraf Makinesi 25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 25190.00
Kodak Astro Zoom AZ405/40x Yakınlaştırma Dijital Fotoğraf Makinesi-Siyah

Satıcı: Kodak Türkiye

25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 25190.00
Pixpro AZ405 20MP 40x Optik Zoom 24mm Geniş Açı Dijital Fotoğraf Makinesi 25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 25190.00
Pixpro Astro Zoom AZ405/40X Yakınlaştırma Kırmızı Dijital Fotoğraf Makinesi 25.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 25190.00
Kodak Pixpro Astro Zoom Az405 40X Optik Fotoğraf Makinesi Siyah 25.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

15 25199.00
Kodak Pixpro Astro Zoom Az405 40X Optik Fotoğraf Makinesi Beyaz 25.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 25199.00

Kodak PixPro AZ405 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Kodak PixPro AZ405 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Var

Kodak PixPro AZ405 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Etkin Piksel 20 MP
• En Düşük ISO 100
• En Yüksek ISO 3200

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Manuel Diyafram Öncelikli Enstantane Öncelikli Program Sahne Seçimi Otomatik Video Panorama
• Pozlama Telafisi ± 3EV
• Görüntü Sabitleyici Yok
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik Gün Işığı Ampul (Akkor/Tungsten) Floresan Bulutlu Renk Sıcaklığı Manuel
• Enstantane (Hızlı) 1/2000 sn
• Enstantane (Yavaş) 30 sn
• Dijital Zoom Yok
• Odaklama Özellikleri Tek Çekim AF Yüz Algılama Takip AF Çoklu Alan AF Göz Kırpma Algılama Gülümseme Algılama Kedi Algılama Köpek Algılama
• AF Noktası 9 adet

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 3.0 inç
• Ekran Pikseli 0.46 milyon
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Var
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC SDXC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi AA
• Pil Özellikleri 4 Adet
• Pil Ömrü (Fotoğraf) 300 adet
• Pil Ömrü (Video) 120 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Kırmızı
• Genişlik 114 mm
• Yükseklik 82 mm
• Derinlik 84 mm
• Ağırlık 436 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Standardı 2.0
• HDMI Yok

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Kodak PixPro AZ405 Astro Zoom Kompakt Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.