Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ACL K1-53 Shasha Series™ S20+ Mikrofonlu Kumandalı Kulakiçi Kulaklık Type-C Jack Satıcı: MLM TİCARET
215,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 225
Acl K1-53 Shasha Series™ S20+ Mikrofonlu Kumandalı Kulakiçi Kulaklık Type-C Jack Satıcı: Ruha Online
218,96 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 228.96
Acl Type-C Akg Slikonlu Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: Ruha Online
256,68 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 266.68
Acl K1-53 Type-C Jack Mikrofonlu Kumandalı Kulaklık Kablolu
Satıcı: LİLİTH
318,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 318.60
ACL K1-53 Shasha Series™ S20+ Mikrofonlu Kumandalı Kulakiçi Kulaklık Type-C Jack Satıcı: PrimeTech-ALPGSM
289,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 299
Acl K1-53 Kablolu Mikrofonlu Kulaklık - Siyah
Satıcı: Ruhaonline
299,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 309
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER