4.8 (1 oy) / Yorum Yaz

AKG K92 Kablolu Kulaklık

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Yok
Kumanda:
Yok

AKG K92 Kablolu Kulaklık Fiyatları

AKG K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı, Siyah, Standart

Satıcı: Elit Müzik Aletleri

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3909
Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık

Satıcı: Elektroniksatis

3.834,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3834.54
AKG K92 Stereo Stüdyo Kulaklık 2038, Siyah, standart

Satıcı: Elit Müzik Aletleri

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3909
Akg K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Satıcı: Maydonoz Müzik

3.903,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 3903.68
Akg K92 Referans / Monitör Stüdyo Kulaklığı

Satıcı: kaansesss | 11 yorum

3.959,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3959.12
Akg K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Satıcı: MÜZİKCİM

4.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4139.10
AKG K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Satıcı: Elit Müzik

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4399.00
AKG K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Satıcı: EFN Ses ışık sahne sistemleri

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4399.00
AKG K92 | Kulak Üstü Kapalı Arka İzleme Kulaklığı

Satıcı: kaan ses ışık görüntü sistemleri

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 4910
Akg K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı, Siyah, Standart - -- - Option-1

Satıcı: Nacario

8.115,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 8115.62
Akg K92 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı, Siyah, Standart - -- - Option-1

Satıcı: MULTİDERMOMEDİCAL

8.115,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 8115.62

AKG K92 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

AKG K92 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
16 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

AKG K92 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

AKG K92 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.