Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:

Anker Soundcore Sleep A30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Anker Soundcore Sleep A30 Uyku Kulaklığı, Aktif Gürültü Engelleme (Anc), Horlama Maskeleyici, 8-10 Saat Çalma Süresi, Yeşil - D1301

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 9999.00
Anker Soundcore Sleep A30 Uyku Kulaklığı, Aktif Gürültü Engelleme (Anc), Horlama Maskeleyici, 8-10 Saat Çalma Süresi, Beyaz - D1301

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 9999.00
Anker Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Yeşil 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 9999.00
Anker Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 9999.00
Anker Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Yeşil

Satıcı: MediaMarkt

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 10000.00
Anker Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 10000.00
ANKER Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Yeşil

Satıcı: MEDIAMARKT

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 10000.00
ANKER Soundcore Sleep A30 D1301 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 10000.00

Anker Soundcore Sleep A30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Anker Soundcore Sleep A30 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
9 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Anker Soundcore Sleep A30 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 9 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 6.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 45 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 38 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 800 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Anker Soundcore Sleep A30 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.