Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Anker Soundcore V20i Bluetooth Kulaklık, Açık Kulak Teknolojisi, Siyah - A3876
Satıcı: Hepsiburada | 298 yorum
2.135,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 2135.32
Anker Soundcore V20i Tws Beyaz Open Ear Bluetooth Kulaklık
Satıcı: tulparlife
1.988,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 1988.80
Anker Soundcore V20i Open Ear Bluetooth Kulaklık Siyah
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
3 1999.00
Anker Soundcore V20i Kulaklik Si̇yah
1.979,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 1989
Anker Soundcore V20i Bluetooth Kulaklık, Açık Kulak Teknolojisi, Siyah - A3876
Satıcı: Boston | 298 yorum
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 2799.00
Anker Soundcore V20i A3871 Bluetooth 5.4 Kulakiçi Kulaklık siyah Satıcı: yakatek
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 3499.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER4 yorum
4 yorum