Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Anker Soundcore V40i Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma Süresi - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: YAKA TEKNOLOJİ | 9 yorum

2.853,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2853.00
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 2999.00
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2999.00
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878

Satıcı: MediaMarkt

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 3000.00
ANKER Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 3000.00
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878

Satıcı: Trendyol

3.763,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3763.24
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma Süresi - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 9 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3999.00
Anker Soundcore V40i OWS Bluetooth Kulaklık - Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 3999.00
Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878

Satıcı: EnSonu

4.139,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 4139.08
Anker Soundcore V40i Open-Ear Bluetooth Kulaklık - IP55 - 21 Saat Oynatma Süresi - Bluetooth 5.4 - Siyah - A3878 (Anker Türkiye

Satıcı: EnSonu

4.960,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 4960.15

Anker Soundcore V40i Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Anker Soundcore V40i Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Anker Soundcore V40i Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 21 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 150 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Anker Soundcore V40i Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.