Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:

Logitech Astro A50 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Logitech G ASTRO A50 Kablosuz Baz İstasyonlu Oyuncu Kulaklığı, Dolby Ses, Xbox, PlayStation, PC/Mac ile Uyumlu, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 17469.03
Logitech G ASTRO A50 LIGHTSPEED KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI + BAZ İSTASYONU - SİYAH

Satıcı: İNTERA

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 17459.03
Logitech G ASTRO A50 Kablosuz Baz İstasyonlu Oyuncu Kulaklığı, Dolby Ses, Xbox, PlayStation, PC/Mac ile Uyumlu, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 18359
Logıtech G Astro A50 Lıghtspeed Kablosuz Oyuncu Kulaklığı + Baz Istasyonu - Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 2 yorum

18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 18349.00
Logitech G Astro A50 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah 939-002224 18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 18349.00
Logitech G Astro A50 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyun Kulaklığı ve Baz İstasyonu Beyaz 939-002230 18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 18349.00
logitech G ASTRO A50 LIGHTSPEED KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI + BAZ İSTASYONU - BEYAZ

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 18349.00
LOGITECH G ASTRO A50 LIGHTSPEED KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI + BAZ İSTASYONU - BEYAZ

1 yorum

18.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 18349.00
logitech G ASTRO A50 LIGHTSPEED KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI + BAZ İSTASYONU - SİYAH

Satıcı: MediaMarkt

18.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 18350.00
Logitech G Astro A50 Omni-Platform Kablosuz Oyun Kulaklığı + PS5, Xbox, PC için Baz İstasyonu: PLAYSYNC Ses Değiştirici, <16 bit/48 kHz (Konsol), <24 bit/48 kHz (PC), 24 saat Pil, 2.4 GHz ve BT -

Satıcı: Uniqbook

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 19510
Logitech Astro A50 Lıghtspeed Ps/pc Için Baz Istasyonlu Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: Naxin | 8 yorum

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 24300.00
G Astro A50 Lıghtspeed Kablosuz Oyuncu Kulaklığı + Baz İstasyonu - Beyaz

Satıcı: ylmzhome

44.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 44798.00
G Astro A50 Lıghtspeed Kablosuz Oyuncu Kulaklığı + Baz İstasyonu - Siyah

Satıcı: ylmzhome

44.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 44798.00

Logitech Astro A50 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech Astro A50 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
15 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
600 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech Astro A50 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Diğer Kablosuz Türü İstasyon Ünitesi
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 15 m
• Kullanım Süresi (Genel) 15 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 600 saat
• Şarj Tipi Şarj Standı

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 939-001680

Logitech Astro A50 Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ATİLLA K***** O**** Profil Resmi

3 yorum

ATİLLA K***** O**** @epey A50 x modeli i ekle bazı yerlerde şatışa çıktı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @ATİLLA K***** O**** https://www.epey.com/kulaklik/logitech-astro-a50-x.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Khagan S***** Profil Resmi

18 yorum

Khagan S***** Yurtdışı fiyatı 379 dolar ürünün ülkemizde kulaklıklara özel ayrı bir vergilendirme olmamasına rağmen 1000 dolara satılıyor olması resmen şaka olmalı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.